מתנה מקורית ליולדת – הדרכה להורים טריים מבית טליולה

כל אמא הייתה רוצה לקבל ספר הוראות לתינוק שלה. עכשיו את יכולה לתת לה אותו!
טליולה מציעה מתנה מקורית ליולדת – הדרכה פרטית להורים טריים בבית היולדת לזיהוי שפת גוף התינוק.

בדיוק כמו למבוגר, גם לתינוק יש שפת גוף. עם קצת הכוונה, התבוננות וסבלנות, נדע להבחין בדיוק מה התינוק רוצה. בלי בכי, בלי תסכולים.

כן כן, זה אמיתי ממש! התינוק ממש מאותת לנו על כל הצרכים האלו, אנחנו רק צריכים להביט קצת יותר לעומק..

לתינוקות יש שפת גוף שמעידה על צרכיהם ורצונותיהם בדיוק כמו למבוגרים. למעשה, תינוקות מתקשרים איתנו באמצעות השפה הזו, ומצפים שנגיב בהתאם. בעידן המודרני והמהיר, קשה לנו לשים לב לכל הניואנסים שהתינוק משדר לנו ואנחנו כל הזמן עוסקים בניחושים מדוע הוא לא רגוע. אבל האמת הפשוטה ביותר היא, שכל תנועה, מבט וקול שהתינוק עושה, יכולים להגיד לנו בדיוק מה התינוק רוצה. לכל תינוק שפת גוף משלו, למרות שישנם קווים כלליים לסימני הצרכים הזהים אצל רוב התינוקות.

לדוגמה, סימני רעב הם רוק, קצף מהפה, ליקוק שפתיים, הכנסת אצבעות או אגרוף לפה, כיווץ אגרופים, בעיטות ברגליים, כיווץ הגוף כלפי הבטן ולבסוף בכי.

סימני עייפות מוקדמים הם בהייה, גבות ורודות, עיניים מבריקות.. סימני עייפות מאוחרים הם משיכות באוזן, בשיער, שפשוף עיניים ועוד.

אני מזמינה אתכם לקנות מתנה בלתי נשכחת, הדרכה שתיקח את היולדת למסע מרתק להבנת התינוק שלה, בהנחיית אחת מיועצות ההדרכה המוסמכות של טליולה.

 

לאחר ההדרכה היולדת תוכל לדעת אם התינוק רעב, שבע, עייף, חם לו או קר לו, אם יש לו פיפי או קקי, גרעפס מציק, ואיך היא יכולה להרדימו בקלות ובמהירות. 

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ליולדת – זו התשובה.

ילדת לאחרונה ואת רוצה גם? בבקשה!

הכנסו לאתר של טליולה ורכשו כבר עכשיו מתנה מקורית ליולדת – הדרכה להורים טריים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.